7610

Dell Insnpiron 7610 - působivý výkon v novém tvaru - displej 16" s poměrem stran 16:10!

Dell Inspiron 7610

 

Výkon: Vysoce výkonné procesory Intel® Core™ řady H 11. generace a volitelná neúnavná grafická karta NVIDIA® RTX posiluje nejintenzivnější tvůrčí výkon.

Štíhlý a elegantní: Získejte nejlepší z obou světů a ponořte se do rozsáhlého displeje, který je zabalen do nového štíhlého 16" notebooku Inspiron. Poměr stran 16 :10 zvyšuje aktivní plochu obrazovky o 11 % a současně zvětšuje rozměry zařízení o 5 % oproti předchozí 15" generaci.

Stálé chlazení: Přepracovaný systém chlazení zvyšuje výkon zařízení při současném zachování tenkého provedení. Konfigurace využívají dva ventilátory a tři tepelné trubice, s výjimkou konfigurací s grafikou NVIDIA® RTX 3060, která se pyšní třemi ventilátory a pěti tepelnými trubicemi. Všechny konfigurace jsou vybaveny čtyřmi větracími otvory pro optimální rozptyl tepla.

Vynikající obraz: Zobrazení a vytváření obsahové náplně s živými barvami a úžasnými detaily. Displej je standardně dodáván s rozlišením 3K, kontrastním poměrem 1000 : 1, 100% barevným pokrytím sRGB. S jasem 300 nitů můžete sledovat, psát nebo tvořit kdekoli s lehkostí, ať už jste v místnosti nebo venku, a to využitím jasné obrazovky.

Jasnější jas Tmavší černá: Technologie Dolby Vision™ dále vylepšuje vynikající dynamický rozsah HDR funkcí Dolby Vision a přináší jasné barvy, které jsou až 40krát jasnější, a čerň, která je až 10krát tmavší.

Úleva pro oči: Tento displej s funkcí ComfortView Plus obsahuje hardwarové řešení Low Blue Light s certifikací TÜV Rheinland a technologií, která snižuje vyzařování škodlivého modrého světla. Byl navržen tak, aby snižoval únavu zraku i při delším sledování – například během vašeho dalšího filmového maratonu.

Seřadit dle:

Tato kategorie momentálně neobsahuje žádné zboží.