7520

Nejvýkonnější 15" mobilní pracovní stanice na světě s procesory Intel® a displejem PremierColor UHD S kapacitou úložiště až 3 TB.

Zobrazit úplný popis

Dell Precision 7520

Prvotřídní design. Prvotřídní výkon.

  • Operační systém: Windows 10 Pro
  • Vysoce výkonné procesory: Víme, že je vaše práce velmi náročná. Proto nabízíme ty nejlepší procesory, které jsou k dispozici. Mobilní pracovní stanice Precision 7520 nabízí nekompromisní výpočetní výkon procesorů Intel® Core™ i5, i7 a Intel® Xeon® 7. generace.
  • Geniální v detailech: Prvotřídní, inovativní design s možností zobrazení až na čtyřech dokonalých displejích s rozlišením až Ultra HD se 100% barevnou škálou Adobe RGB a 8 miliony obrazových bodů. Díky takto realistickým detailům uvidíte vše v ostrém, skvělém rozlišení.
  • Vysoce výkonná grafika: Varianty s profesionálními grafickými kartami nové generace – dvěma kartami Radeon Pro™ WX a dvěma kartami NVIDIA Quadro® s až 4 GB grafické paměti. Špičkové vysokorychlostní paměti DDR4 na frekvenci 2 400 a 2 667 MHz drží krok s nároky 3D renderování a jiných graficky náročných úkolů.
  • Dlouhá výdrž: 91Wh baterie s dlouhou výdrží umožňuje pracovat dlouho bez nabíjení.
  • Maximální spolehlivost: Pracovní stanice je testována, optimalizována a certifikována pro profesionální softwarové aplikace a zahrnuje možnosti podpory se špičkovou rychlostí řešení problémů.
  • Podpora zobrazení 8K: Dell Precision 7520 a 7720 jsou první mobilní pracovní stanice s portem DisplayPort 1.4, který podporuje rozlišení 8K a HDR pomocí jediného kabelu.


Vynikající pohodlí, rychlost a úložiště

Dokonalé chlazení: Patentovaná technologie společnosti Dell se dvěma ventilátory 5. generace představuje vynikající přístup k problematice chlazení a pozvedává výkon a pohodlí na úroveň, která dosud nebyla u takto výkonných notebooků myslitelná. Bez ohledu na to, jak vysoký výkon bude váš projekt vyžadovat a jak dlouho budou vaše aplikace využívat režimu Turbo procesoru i grafiky, váš počítač zůstane vždy chladný.

  • Prostor pro všechny vaše velké myšlenky: Úložiště na disku SSD s rozhraním PCle NVMe vám zajistí snadné, rychlé a spolehlivé ukládání a přesun složitých 3D, multimediálních a video souborů a přístup k nim. Díky celkové kapacitě úložiště až 3 TB budete mít dostatek prostoru i pro ty největší projekty.

 

 

 

 

 

 

Nástroj Dell Precision Optimizer vám pomůže zvýšit produktivitu.

Díky nástroji Dell Precision Optimizer 4.0, který je dodáván zdarma s pracovními stanicemi Precision, odpadá zdlouhavé hledání vlastního nastavení, tento nástroj je nastaví automaticky. Nástroj Dell Precision Optimizer automaticky vyladí vaši pracovní stanici pro spouštění nejoblíbenějších aplikací nezávislých dodavatelů softwaru (ISV) nejvyšší možnou rychlostí a zajistí tak nejrychlejší možné výsledky. Nástroj zahrnuje zprávy Enterprise Smart Alerts o využití procesoru, úložiště, paměti a grafiky v elegantním, novém rozhraní.

Seřadit dle:

Tato kategorie momentálně neobsahuje žádné zboží.