Objednávka pozáruční opravy Dell

Nabízíme pozáruční a mimozáruční opravy produktů DELL na profesionální úrovni - opravy jsou velmi rychlé, v rámci dní! Opravíme Vám také poškozený produkt (např. po pádu, politý atd.), který máte ještě v záruce. Dodáváme originální díly DELL.
V případě požadavku na pozáruční servis vyplňte níže uvedený formulář a odešlete jej.

  • Obdržíte od nás e-mailem cenovou nabídku na náhradní díl

  • Diagnostika, pokud ji požadujete, je placená služba (výše dle typu produktu) a technik při ní určí přesně závadu a díly, které je třeba vyměnit.
  • U dílů, které nelze dodat zákazníkovi přímo a vyžadují odbornou montáž (typicky základní desky či LCD displeje aj) a nebo zákazník montáž přímo vyžaduje, je práce je kalkulována zvlášť. 

  • Pokud je u nás notebook na diagnostice a povaha opravy to umožňuje, poskytujeme na práci slevu.

  • Teprve po schválení nabídky a potvrzení objednávky z Vaší strany se objednávka stává závaznou.

  • Po uhrazení zálohové faktury zasíláme díl na dodací adresu (u dílů nevyžadující instalaci naším technikem). U dílů s odbornou montáží můžete Váš produkt zaslat k nám přepravní službou (případně zajistíme svoz produktu na zadané adrese) či donést osobně na servisní středisko DELLPOINT. Opravy jsou zajištovány certifikovanými techniky na profesionální úrovni.

  • Neopravujeme následující produkty z důvodu nedostupnosti náhradních dílů: LCD monitory, projektory (i v záruce se mění kus za kus).

*Service Tag je sériové číslo produktů Dell

Rychlá poptávka

Rychlá poptávka umožňuje odeslání poptávky bez nutnosti přihlášení nebo registrace. Poptávka bude odeslána pomocí emailu bez možnosti sledovat její stav.

Zařízení a závada
 
 
Požadované služby


Vlastník, kontaktní osoba
 
 
 
 

* Povinné údaje jsou označeny červenou hvězdičkou. Vyplnění ostatních údajů je nepovinné.

Odeslat poptávku 

Pro úspěšné dokončení poptávky se přihlašte nebo zaregistruje.

Přihlásit

Registrace nového zákazníka