7510

Inspiron 15 Plus

15,6" notebook s vysokým výkonem, který vám zajistí bezproblémové připojení. Je vybaven procesory Intel® Core™ řady H 11. generace.

Zobrazit úplný popis

Náročné požadavky. Náročný výkon

Výkon: Vysoce výkonná 11. generace procesorů Intel® Core™ řady H pomůže vytvořit více, volitelné neúnavné grafické karty NVIDIA® GTX nebo RTX jsou dalším zdrojem intenzivního výpočetního výkonu.

Zachovává chladnou hlavu: Robustní systém pro řízení teploty nechá vyniknout výkon zařízení na maximum i v jeho tenkém a lehkém provedení. Na optimálním rozptylu tepla spolupracují dva ventilátory, tři tepelné trubice a čtyři větrací otvory.

Lepší výkon: Užijte si až 2TB SSD PCIe NVMe disky s rychlejší odezvou, tišším provozem a lepší odolností proti otřesům ve srovnání s běžnými pevnými disky.

Univerzální port: Port Thunderbolt™ 4 umožňuje nabíjet notebook, připojit více zařízení a přenášet data rychlostí až 40 Gb/s, tedy 8krát rychleji oproti USB 3.1 1. generace.


Vylepšený grafický výkon.

Pokročilá grafika: Chcete-li zvýšit grafický výkon, zvolte samostatnou grafickou kartu NVIDIA® GTX® nebo RTX™.

Nabuďte svou kretivitu: Grafické karty NVIDIA® GeForce RTX™ to umožní – rychle. Pomocí technologie AI můžete navrhovat a vysílat ve vyšší kvalitě s efekty AI. Grafické karty NVIDIA® GeForce® RTX™ vylepšují pracovní postupy a podporují tvůrčí genialitu pomocí ray tracingu a editace videa s využitím AI. Každou grafickou kartu NVIDIA® GeForce® RTX™ doplňují bezplatné ovladače NVIDIA® Studio, které dostanou z vašich kreativních aplikací to nejlepší. Ovladače jsou vytvořeny ve spolupráci s vývojáři aplikací, jako jsou Adobe a Autodesk, aby mohly průběžně zdokonalovat vaši zkušenost. Kromě toho jsou konfigurace NVIDIA® Studio důkladně testovány, aby byly prověřené a spolehlivé.

Zahrajte si svou kreativní hru: Vyhrazený výkon grafického procesoru zrychluje kreativní aplikace, které používáte každý den. Notebooky s volitelnou kartou GeForce® GTX® 1650 jsou vybaveny revolučním grafickým výkonem oceněné architektury NVIDIA® Turing™. V kombinaci s ovladači NVIDIA® Studio získáte nejlepší výkon a spolehlivost, které vám umožní posílit vaši kreativitu. Postaráme se o techonologie, abyste se mohli soustředit na svou vášeň, tvorbu.


Široké spektrum krásy

Ohromující obraz: Vyberte si mezi displejem s rozlišením FHD nebo UHD, obojí s 100% barevným pokrytím sRGB, abyste mohli pracovat a hrát s úžasným obrazem. I při jasném světle získáte skvěle čitelný obraz díky displejům, které disponují jasem až 300 nitů (FHD), respektive až 400 nitů (UHD).

Úleva pro oči: Tento displej s funkcí ComfortView Plus obsahuje hardwarové řešení Low Blue Light s certifikací TÜV Rheinland a technologií, která snižuje vyzařování škodlivého modrého světla.

Jasnější jas. Tmavší černá: Technologie Dolby Vision™ dále vylepšuje vynikající dynamický rozsah HDR obsahu, přičemž Dolby Vision poskytuje až 40krát jasnější světlou barvu a až 10krát tmavší černou.


Navržen s ohledem na vás

Síla se setkává se stylem: Horní kryt zařízení a opěrka pro dlaň jsou vyrobeny z hliníku a dodávají zařízení pocit luxusu bez ztráty odolnosti.

Ochraňte své soukromí: Zbrusu nová mechanická závěrka kamery vás ochrání proti všem vetřelcům a rozpačitým okamžikům při videohovorech, takže můžete klidně číst, dívat se nebo si dopisovat po celý den.

Pěkný a prostorný: Užívejte si dostatek místa pro ovládání s plnohodnotnou klávesnicí klávesami, které jsou o 6 % větší než předchozí generace, a prostorným touchpadem.

Pro pohodlné psaní: Zdvih kláves 1,3 mm nabízí uspokojivý pocit při psaní a zařízení je současně tenké a elegantní.

Recyklovaný obal: Obaly pro všechny notebooky Inspiron jsou vyrobeny ze 100% recyklovaného papíru, zatímco ostatní součásti balení5 obsahují až 90 % recyklovaných materiálů.


Snadné ovládání. Těžké odolat

Připraven k činnosti: Neustálá připravenost začíná ihned po otevření zařízení. Zapněte a spusťte systém a rychle se přihlaste. Snímač otevření víka spustí notebook při otevření, i když je zcela vypnut nebo v režimu hibernace, a volitelná čtečka otisků prstů rychle ověří identitu uživatele přihlašujícího se pomocí funkce Windows Hello.

Okamžitý přístup: S moderním pohotovostním režimem s hlasovou podporou můžete snáze než kdy dříve zůstat ve spojení s moderními aplikacemi. Zařízení nyní zůstává připraveno i v režimu spánku, takže můžete snadno zavolat hlasového asistenta, ihned zařízení probudit a začít pracovat.

Podpora ExpressCharge: Notebook nabijete z 0 % až na 35 % za pouhých 20 minut. Bude mít dostatek energie a nebudete muset běhat od zásuvky k zásuvce.

Adaptivní chlazení: Pomocí pokročilých algoritmů a akcelerometrů systém rozpozná, kdy je na stabilním povrchu, například na stole, a kdy je umístěn nestabilně, kupříkladu v ruce nebo na klíně. To umožňuje, aby zařízení chytře přizpůsobovalo výkon a tepelné profily podle situace a neustále plynule pracovalo.


Propojte svá zařízení pomocí řešení Dell Mobile Connect.

Můžete zůstat soustředěni a připojeni: Soustřeďte se na práci využíváním telefonu přímo z počítače Dell – můžete snadno volat, posílat textové zprávy a dostávat upozornění.

Snadný přenos souborů: Soubory fotografií, videa, hudby a dokumentů můžete přenášet mezi počítačem a telefonem bez složitého cloudového úložiště nebo komplikované kabeláže.

Zrcadlení zařízení do počítače: Displej zařízení se systémem Android nebo iOS můžete promítnout do počítače a pracovat zde s aplikacemi.

Zajistěte si soukromí: Váš telefon se k počítači připojuje přes zabezpečené připojení „point-to-point“ řešení Dell Mobile Connect, takže vaše data nikdy nebudou internetovým připojením přenášena nezabezpečeně.


Porty a sloty

1 audio konektor pro sluchátka a mikrofon | 2. port USB 3.2 1. generace, Type-A | 3. čtečka paměťových karet SD | 4. postranní větrací otvory | 5. napájecí konektor | 6. postranní větrací otvory | 7. port HDMI 2.0 | 8. port USB 3.2 1. generace, Type-A | 9. Intel Thunderbolt™ 4.0


Rozměry a hmotnost

1. výška: 16,72 mm – 18,99 mm (0,66" – 0,75") | 2. šířka: 356,06 mm (14,02") | 3. hloubka: 228,9 mm (9,01") | hmotnost od: 1,895 kg (4,18 lb)

Filtr parametrů
0,- Kč
0,- Kč
Jen skladem
Seřadit dle:

Tato kategorie momentálně neobsahuje žádné zboží.