Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Jak nakupovat, ceník služeb

 
Dellpoint.cz je specializovaný informační a prodejní portál výrobků DELL. Nabízíme Vám produkty vysoké kvality se špičkovou zárukou – servis do druhého pracovního dne u zákazníka. Velké množství produktů je skladem – objednaný produkt tak můžete mít již druhý pracovní den! Nabízíme ale také konfiguraci na přání u tzv. corporate produktů (řady Latuitude, Vostro, Optiplex a samozřejmě serverové produkty).


Jak si vybírat?
Intuitivní a přehledná koncepce obchodu dellpoint.cz Vám jistě nebude činit problémy v orientaci. A kdyby přeci došlo k nějakému problému, rádi Vám poradíme.

Způsob platby
Zboží lze uhradit následovně:

  • v hotovosti na showroomu v Liberci
  • platební kartou (pouze na e-shopu)
  • v hotovosti při převzetí zásilky na dobírku
  • převodem na bankovní účet před dodáním zboží, tj. zálohově
  • převodem na bankovní účet po dodání zboží a se smluvní lhůtou splatnosti (platí pouze pro zákazníky se smlouvou a zajištěným kreditem; všichni zákazníci ze státní sféry)

U produktů DELL vytvářených na zákázku je vyžadováno ze zřejmých důvodů složení zálohové částky ve výši minimálně 30%.


Způsob dodání, cena
Zaslání přepravní službou nebo poštou. Cena přepravy/manipulace je 115 Kč bez DPH (139 Kč s DPH) pro DPD Classic (bez avíza předem), 129 Kč bez DPH (156 Kč s DPH) pro DPD Private (s avízem předem - doporučujeme). Při objednávce nad 8 264 Kč bez DPH (10 000 Kč s DPH) je dopravné zdarma!
Zvolíte-li úhradu formou dobírky, bude k ceně přepravy připočítán poplatek 30 Kč bez DPH (36 Kč s DPH).
Osobní odběr na showroomu v Liberci. I při osobním odběru na showroomu je na objednávku do 4 132 Kč bez DPH (5 000 Kč s DPH) aplikován manipulační poplatek 99 Kč bez DPH (120 Kč s DPH), není-li předem dohodnuto jinak.
Komfortní dodání s instalací výrobku u zákazníka v Liberci a okolí.

Záruky a servis
Nákupními zdroji jsou výhradně autorizované prodejní kanály. Veškeré zboží je tak prodáváno s maximální záruční dobou, která je poskytována výrobcem, nebo jeho zastoupením v ČR. Všechny produkty odpovídají požadovaným podmínkám a normám, stanovených pro jejich užívání. Záruční i pozáruční servis je zajišťován minimálně po zákonem stanovenou dobu přímo provozovatelem nebo prostřednictvím autorizovaných servisních míst.

O provozovateli
Naše působení na trhu v České republice je již od roku 2001 se specializací na prodej a servis výpočetní techniky. Naše dlouholeté a pozitivní zkušenosti s produkty DELL nás postupně nasměrovali až do pozice významného partnera DELL s jediných showroomem produktů DELL v celém regionu. Věříme, že náš pozitivní přístup a znalosti oceníte a budou pro vás přínosem.

Login