Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

O společnosti

Základy společnosti OSIT s.r.o. vznikly v roce 1997 v Liberci a od této doby jsme postupně rozšiřovali naši nabídku produktů a služeb na trhu informačních technologií.

Od roku 2009 jsme se stali partnerem společnosti Dell, který zastupujeme v distribuci veškerých produktů a služeb Dell pod obchodní značkou DellPoint. Mimo to provozujeme showroom produktů Dell. 

logo-dellpoint-gold-2024

Ročně řešíme stovky individuálních zakázek a projektů, mimo to spravujeme e-shop dellpoint.cz s produkty Dell. Jsme dlouhodobě stabilní společností vyznačující se vysokou mírou odbornosti a spolehlivosti, což potvrzuje spokojenost řady našich věrných i nových zákazníků.

Mezi naše zákazníky patří malé, střední a velké podniky, dále státní sféra, ale také podnikatelé i jednotlivci. 

Spolupracují s námi např.:

 

Škoda autoSilnice LKDPMLJMagna

SHOWROOM DELL

V našem showroomu si můžete na vlastní kůži i oči vyzkoušet a prozkoumat vybrané produkty DELL (počítače, notebooky, LCD či projektory...). K dispozici Vám je odborný personál, který Vám dokáže sofistikovaně poradit a vybrat ten správný produkt. V případě zájmu si tak můžete svůj nový Dell objednat ze skladových zásob či rovnou nechat vytvořit (notebook, počítač, pracovní stanici či např. server) a další produkty DELL podle Vašich představ. To vše v příjemném a klidném prostředí showroomu DELLPOINT.

Naši klienti

NÁŠ SHOWROOM DELL - DELLPOINT

showroom

Rádi byste viděli konkrétní produkt?

Zavolejte nám či napište e-mailem a my Vám rádi sdělíme, co je aktuálně v showroomu vystaveno.

  • Nabízíme veškerý sortiment DELL (desktopy, notebooky, servery, tiskárny, pracovní stanice, projektory...)
  • Produkty DELL mají kromě vysoké kvality zpracování i na trhu naprosto vyjímečný servis - do druhého pracovního dne u zákazníka. Tato služba se jmenuje NBD - Next Business Day. Pro uživatele to tak znamená bezstarostnost a pohodlí - např. notebook bude mít do druhého pracovního dne opravený a technik přijede za zákazníkem na smluvenou adresu.
  • Jedinečné pojištění Complete Care zajistí opravu či výměnu produktu při náhodném poškození (pád, polití tekutinou).
  • Přijďte se k nám na prodejnu DELLPOINT poradit, vybereme pro Vás nejvhodnější produkt pro práci či zábavu.
Login